Wystarczy poprosić!

Dbamy o przestrzeganie Państwa praw. GBT dąży do tego, by nie wykluczać nikogo i by ograniczona umiejętność czytania, pisania, mówienia lub rozumienia języka angielskiego nie stanowiła przeszkody w korzystaniu z naszych usług. Oferujemy kilka usług, które pomogą Państwu lepiej zrozumieć informacje o usługach komunikacji miejskiej i transportu dla osób niepełnosprawnych (GBT Access) i wykorzystać możliwości związane z tymi usługami.

 

Obejmują one tłumaczenie za pomocą Tłumacza Google w naszej witrynie, tłumaczenie rozmów telefonicznych, dwujęzyczne informacje na wyświetlaczach i dokumenty.

 

Pisemne tłumaczenia

Wszystkie najważniejsze dokumenty GBT są dostępne w językach angielskim i hiszpańskim. Na życzenie zapewniamy jednak tłumaczenie na ten język dokumentów dotyczących ważnych spraw:

  • wniosków o usługę GBT Access, informacji o odmowie, utracie lub zmniejszeniu świadczeń lub usług;
  • wskazówek, jak zgłosić wniosek o usługę uzupełniającego transportu dla osób niepełnosprawnych określoną w ustawie ADA (ADA complementary paratransit service);
  • formularze skarg na podstawie tytułu VI (Prawa obywatelskie) oraz powiadomienia o prawach przysługujących na podstawie tytułu VI;
  • informacje o cenach przejazdów i cenach ulgowych;
  • wskazówki, jak uzyskać informacje o rozkładzie jazdy i trasach;
  • wskazówki, jak zamówić powiadomienia o wydarzeniach publicznych i zapewnić sobie możliwość uczestnictwa w nich;
  • wskazówki, jak skontaktować się z GBT lub zgłosić zażalenie;
  • formularze skarg.

 

Tłumaczenie rozmów telefonicznych — GBT zapewnia również tłumaczenie rozmów telefonicznych. W przypadku problemów z komunikacją, nasi pracownicy działu obsługi klienta mogą zadzwonić do tłumacza — 203-333-3031.

 

Zgłaszanie skarg — aby zgłosić skargę, można zadzwonić pod numer 203-333-3031 od poniedziałku do piątku, w godzinach 6:00–18:00.

 

Zgłaszanie wniosku o usługę GBT Access — aby uzyskać informacje o usłudze GBT Access (usługa transportu od drzwi do drzwi dla osób starszych i niepełnosprawnych), można zadzwonić pod numer 203-366-7070, wewnętrzny 131, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:30–16:30.

 

Zachęcamy do korzystania z naszych usług!

Follow us:

Follow Us on Facebook Follow us on Twitter Follow us on flickr

 

Rider Alerts

Dec 3, 2018

Detours on CL, 6, 9, 10, 13, 15, 23 on 12/4/18 in Bridgeport. More Info>>

Desvíos en las Rutas CL, 6, 9, 10, 13, 15, 23 en el 4 de diciembre. Más información>>More info »